HV06W4F5603T5E
MFR.Part #
HV06W4F5603T5E
JLCPCB Part #
C414780
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS