NQ06W4F1304T5E
MFR.Part #
NQ06W4F1304T5E
JLCPCB Part #
C2780744
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 200V 250mW ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS