181207F820LT4E
MFR.Part #
181207F820LT4E
JLCPCB Part #
C422048
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS