TC0325B3902T5E
MFR.Part #
TC0325B3902T5E
JLCPCB Part #
C39048
Description
-55℃~+155℃ 167mW 39kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS