MF02WBB1103A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF02WBB1103A10
JLCPCB Part #
C37390372
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
110kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS