HQ06W2J0240T5E
MFR.Part #
HQ06W2J0240T5E
JLCPCB Part #
C2792882
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS