SNR6045K-3R3N
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR6045K-3R3N
JLCPCB Part #
C326335
Package
SMD,6x6mm
Description
20mΩ 3.2A 3.3uH ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS