SMTDR32-220M
MFR.Part #
SMTDR32-220M
JLCPCB Part #
C326194
Package
SMD,3.5x3mm
Description
22uH 600mA 650mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS