SNR3015K-100M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR3015K-100M
JLCPCB Part #
C326295
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 250mΩ 720mA 770mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS