SMTDR43-3R3M
MFR.Part #
SMTDR43-3R3M
JLCPCB Part #
C326216
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.44A 3.3uH 86.2mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS