SNR3015K-2R2N
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR3015K-2R2N
JLCPCB Part #
C326291
Package
SMD,3x3mm
Description
1.6A 2.2uH 60mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS