SNR8040K-1R0N
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR8040K-1R0N
JLCPCB Part #
C326346
Package
SMD,8x8mm
Description
1uH 6.3A 8mΩ 9.85A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS