SNR4018K-2R2M
Extended
Manufacturer
3L COILS
MFR.Part #
SNR4018K-2R2M
JLCPCB Part #
C326299
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 2.7A 2A 44mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS