SMTDR32-121M
MFR.Part #
SMTDR32-121M
JLCPCB Part #
C326203
Package
SMD,3.5x3mm
Description
120uH 180mA 3.4Ω Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS