0402WGD1000TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0402WGD1000TCE
JLCPCB Part #
C407755
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS