0402WGD9763TCE
Extended
MFR.Part #
0402WGD9763TCE
JLCPCB Part #
C423262
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 976kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS