0805W8F1153T5E
MFR.Part #
0805W8F1153T5E
JLCPCB Part #
C407430
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS