201007J0621T4E
MFR.Part #
201007J0621T4E
JLCPCB Part #
C421695
Description
-55℃~+155℃ 200V 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS