0805W8J016LT5E
MFR.Part #
0805W8J016LT5E
JLCPCB Part #
C407366
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 16mΩ Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS