0805W8F715KT5E
MFR.Part #
0805W8F715KT5E
JLCPCB Part #
C247075
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS