0603WAF8063T5E
MFR.Part #
0603WAF8063T5E
JLCPCB Part #
C23250
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS