1206W4F143KT5E
MFR.Part #
1206W4F143KT5E
JLCPCB Part #
C407313
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS