1210W2J022JT5E
MFR.Part #
1210W2J022JT5E
JLCPCB Part #
C473540
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS