NS01WMF499JTEE
- MFR.Part #
- NS01WMF499JTEE
- JLCPCB Part #
- C2782050
- Description
- -55℃~+155℃ 25V 49.9Ω 50mW ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS