1MM-R-D30-VS-00-F-TBP
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
1MM-R-D30-VS-00-F-TBP
JLCPCB Part #
C3321771
Package
SMD,P=1mm
Description
-55℃~+125℃ 1A 1mm 1mm 2 30V 3mm 60P Copper alloy Square Hole Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1mm Female Headers ROHS