1206W4J0204T5E
MFR.Part #
1206W4J0204T5E
JLCPCB Part #
C37862
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS