TC0225B1001TCE
MFR.Part #
TC0225B1001TCE
JLCPCB Part #
C778424
Description
1kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS