GS331M050G160A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GS331M050G160A
JLCPCB Part #
C402562
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 2000hrs@85℃ 330uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS