KM220M400I200A
MFR.Part #
KM220M400I200A
JLCPCB Part #
C59387
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
13mm 2000hrs@105℃ 20mm 22uF 400V 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS