KM470M400J250A
MFR.Part #
KM470M400J250A
JLCPCB Part #
C59410
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 25mm 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS