HP121M400M260A00A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
HP121M400M260A00A
JLCPCB Part #
C402502
Package
Plugin,D22xL26mm
Description
-40℃~+105℃ 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 26mm 400V ±20% 插件,D22xL26mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS