KM101M016E110A
MFR.Part #
KM101M016E110A
JLCPCB Part #
C402571
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100uF 11mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS