IPB65R225C7ATMA2
MFR.Part #
IPB65R225C7ATMA2
JLCPCB Part #
C3289229
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 11A 20nC@10V 225mΩ@4.8A,10V 4V@240uA 63W 650V 996pF@400V TO-263-3 MOSFETs ROHS