BSC016N03LSGATMA1/BK
MFR.Part #
BSC016N03LSGATMA1/BK
JLCPCB Part #
C3288860
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6mΩ@10V 10nF 131nC@10V 2.2V 2.5W、125W 30V 32A、100A TDSON-8 MOSFETs