DE6B3KJ101KN3AE01J
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE6B3KJ101KN3AE01J
JLCPCB Part #
C3285735
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 300V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS