DE6B3KJ101KN4AE01J
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE6B3KJ101KN4AE01J
JLCPCB Part #
C20041509
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 300V X1、Y2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS