IPD90P04P405ATMA1
MFR.Part #
IPD90P04P405ATMA1
JLCPCB Part #
C3279104
Package
TO-252-3-313
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 10.3nF@25V 125W 154nC@10V 4.7mΩ@90A,10V 40V 4V@250uA 90A P-Channel TO-252-3-313 MOSFETs ROHS