IFX21004TNV51
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IFX21004TNV51
JLCPCB Part #
C3745375
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 2 30mA、100mA 3V@(30mA)、5V@(100mA) 40V 50dB@(100Hz)、55dB@(100Hz) 5V、15V 700uA、1mA Fixed Over Temperature Protection Positive TO-220-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS