IPB100N08S207ATMA1
MFR.Part #
IPB100N08S207ATMA1
JLCPCB Part #
C3279222
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100A 200nC@10V 300W 4.7nF@25V 4V@250uA 6.8mΩ@80A,10V 75V TO-263 MOSFETs ROHS