IPD60R600PFD7SAUMA1
MFR.Part #
IPD60R600PFD7SAUMA1
JLCPCB Part #
C3279034
Package
DPAK
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 31W 344pF 4.5V 600V 600mΩ@10V 6A 8.5nC@10V DPAK MOSFETs ROHS