IPW60R099P7XKSA1
MFR.Part #
IPW60R099P7XKSA1
JLCPCB Part #
C3278923
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.952nF 117W 31A 45nC@10V 4V 600V 99mΩ@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS