IAUZ30N10S5L240ATMA1
MFR.Part #
IAUZ30N10S5L240ATMA1
JLCPCB Part #
C3279294
Package
TSDSON-8
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100V 14nC@10V 2.2V@15uA 24mΩ@15A,10V 30A 45.5W 832pF@50V TSDSON-8 MOSFETs ROHS