IPD30N06S223ATMA2
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD30N06S223ATMA2
JLCPCB Part #
C3289152
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100W 23mΩ@21A,10V 30A 32nC@10V 4V@50uA 55V 901pF@25V TO-252 MOSFETs ROHS