IPW65R060CFD7XKSA1
MFR.Part #
IPW65R060CFD7XKSA1
JLCPCB Part #
C3278908
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.231nF 171W 3.288nF 36A 4.5V 51pF 60mΩ@10V 650V 68nC@10V N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS