42CTQ030PBF
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
42CTQ030PBF
JLCPCB Part #
C3048
Package
TO-220
Description
20A 30V 380mV@20A TO-220 Schottky Diodes ROHS