IPP80P03P4L04AKSA2
MFR.Part #
IPP80P03P4L04AKSA2
JLCPCB Part #
C3278834
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 P-Channel 11.3nF@25V 137W 160nC@10V 2V@253uA 30V 4.4mΩ@80A,10V 80A TO-220-3 MOSFETs ROHS