IPB019N08N3GATMA1
MFR.Part #
IPB019N08N3GATMA1
JLCPCB Part #
C3289289
Package
TO-263-7
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.9mΩ@10V 14.2nF 180A 206nC@10V 3.5V 3.84nF 3.84nF 300W 80V N-Channel TO-263-7 MOSFETs ROHS