ISC027N10NM6ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
ISC027N10NM6ATMA1
JLCPCB Part #
C3278637
Package
TDSON-8FL
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2nF 100V 192A 2.7mΩ@10V 217W 24pF 3.3V 5.5nF 58nC@10V N-Channel TDSON-8FL MOSFETs ROHS