IPTG025N10NM5ATMA1
MFR.Part #
IPTG025N10NM5ATMA1
JLCPCB Part #
C3278566
Package
HSOG-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 120nC@10V 2.5mΩ@10V 206A 3.8V 3.8W 8.8nF 80pF HSOG-8 MOSFETs ROHS