IPP60R125C6
MFR.Part #
IPP60R125C6
JLCPCB Part #
C537200
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 125mΩ@10V 2.127nF 219W 3.5V 30A 400pF 650V 96nC@480V TO-220 MOSFETs ROHS